Елитна юношеска група U17

Елитна юношеска група U17

Програма и класиране U17 2013-2014

22.9.2013 г. 10:11:17 ч.

   Team  М 
  W  
  =
  L
   G
  GD
  P
  1
 Ludogorec Razgrad
 30 
  24 
  2 
   4 
  66-16 
  50 
  74 
  2
 Litex Lovech
 30   20
  8
   2  
  82-25
  57
  68
  3
 Botev Plovdiv
 30   19
  6
   5
  55-22   33
  63
  4
 Levski Sofia
 30   19
  6
   5
  78-26
  52
  63
  5
 Cherno more Varna
 30   18
  5
   7
  61-30 
  31
  59
  6
 CSKA Sofia
 30   15
  7  
   8
  42-23
  19
  52
  7
 VEKTA Plovdiv
 30   15
  3
  12
  43-43   0
  48
  8
 Chernomorec Burgas
 30   13
  5
  12
  42-43
  -1
  44
  9
 Beroe Stara Zagora
 30   12
  7
  11
  38-25
  13
  43
 10
 Slavia Sofia
 30   12
  5
  13
  38-43
  -5   41
 11  Vereya Stara Zagora
 30    9
  3
  18
  29-66  -37
  30
 12  Lokomotiv Plovdiv
 30    7
  5
  18
  33-43
 -10   26
 13  Chavdar Etropole
 30    7
  3
  20
  29-57  -28
  24
 14  Vidima Rakovski Sevlievo   
 30    5
  5
  20
  24-61
 -37
  20
 15  Pirin 2001 Blagoevgrad
 30    4
  2
  24
  16-68
 -52
  14
 16  Montana Montana
 30  
   4
  2
  24
  13-98  -85   14


P R O G R A M

       
10.08.13
 Levski - VEKTA    
  3 : 1  
 
 17.00      
       
 17.08.13  VEKTA - Beroe
  0 : 0
 
 17.00      
       
 21.08.13  Botev - VEKTA
  1 : 1
 
 17.00      
       
 04.09.13  VEKTA - Slavia
  2 : 1
 
 16.00      
       
 08.09.13  Vereya - VEKTA
  2 : 1
 
 16.00      
       
 14.09.13  VEKTA - Ludogorec   
  0 : 1
 
 11.00      
       
 21.09.13  Lokomotiv - VEKTA
  0 : 1
 
 16.00      
       
 28.09.13  VEKTA - Chernomorec  
 0 : 3
 
 16.00      
       
 05.10.13  Montana - VEKTA
 2 : 1
 
 15.00      
       
 26.10.13  VEKTA - Chavdar
 3 : 1
 
 15.00      
       
 30.10.13  Cherno more - VEKTA
 1 : 1
 
 14.00      
       
 02.11.13  Vidima Rakovski - VEKTA  
 0 : 1
 
 14.00      
       
 09.11.13   VEKTA - CSKA
 0 : 1
 
 14.00      
       
 16.11.13  Litex - VEKTA 
 7 : 1
 
 14.00      
       
 23.11.13  VEKTA - Pirin 2001
2 : 0
 
 14.00      
       
 22.02.14   VEKTA - Levski
0 : 2
 
 14.00      
       
 01.03.14   Beroe - VEKTA
4 : 1
 
 14.00      
       
 08.03.14   VEKTA - Botev
2 : 1
 
 14.00      
       
 16.03.14  Slavia - VEKTA 
0 : 1
 
 14.00      
       
 22.03.14   VEKTA - Vereya
3 : 1
 
 14.00      
       
 29.03.14   Ludogorec - VEKTA
 1 : 0
 
 14.00      
       
 05.04.14   VEKTA - Lokomotiv
1 : 0
 
 15.00      
       
 12.04.14  Chernomorec - VEKTA
 1 : 2
 
 15.00      
       
 17.04.14  VEKTA - Montana
6 : 0
 
 15.00      
       
 26.04.14  Chavdar - VEKTA
1 : 2
 
 15.00      
       
 03.05.14   VEKTA - Cherno more
0 : 2
 
 11.00      
       
 10.05.14   VEKTA - Vidima Rakovski
3 : 0
 
 16.00      
       
 14.05.14   CSKA - VEKTA
1 : 2
 
 16.00      
       
 17.05.14   VEKTA - Litex
2 : 6
 
 16.00      
       
 24.05.14   Pirin 2001 - VEKTA
0 : 3
 
 
Коментара (0) Добави Коментар Добави Коментар
Име

Коментар
Captcha
Въведете кода от картинката