News

News

ВЕКТА 96 : Тракия - 7:3

5/25/2012 10:35:05 PM
ВЕКТА 96 победи Тракия със 7 на 3 в много груб мач от страна на гостите и при неприятните викове на родителите им. Головете отбелязаха Ивелин Георгиев /3/, Мартин Иванов /2/
Comments (0) Add Comment Add Comment
Name

Comment
Captcha
Enter the code from the picture
ФК ВЕКТА-набор 95 победи ФК МАРИЦА с 2:0 на контролна среща на 07.03.2007. Головете отбелязаха Йордан Ламбов в 10-тата и Светослав Динчев в последната минута на срещата.
Представителният отбор по футзал завърши на четвърто място в първата фаза на държавното първенство на българия по футзал и предстои да изиграе четвърт финален плейоф.
PRIMORSKO Tournament
3/3/2007 6:42:00 PM
On the occasion of the national holiday of Bulgaria – 3rd of March in Primorsko a futsal tournament took place for the cup of the Mayer. Eight teams participated in the competition - FC VEKTA – Plovdiv, the champion of Bulgaria FC Mladost – Sofia-with two teams, FC Mirineks – Rouse, FC Ropotamo – Primorsko-also with two teams, FC Burgas – Burgas and FC Primirsko – Primirsko. The teams were divided in two groups - four teams each. FC VEKTA team led by its playing president Petar Niklenov finished on the foremost second place. At the first match of the tournament FC VEKTA met the champion of Bulgaria FC Mladost and draw 3:3. In the second match FC VEKTA utterly defeated the local team Primorsko with 7:1 and the national Ivaylo Petrov scored five times. FC VEKTA won the third match by default with 6:0 against FC Ropotamo. In semifinal clash FC VEKTA eliminated the second team of the champion of Bulgaria FC Mladost with 2:1 after extra time. At the final FC VEKTA lost 4:3 in a contested and dramatic match against FC Burgas. FC VEKTA team was cheered loudly by the fans in Primorsko and was invited personally by the Mayer to participate in the next tournament. Отборът на ФК ВЕКТА - Пловдив, воден от играещия президент Петър Никленов се класира на призовото II- ро място. В първата среща на турнира ФК ВЕКТА срещна шампиона на България ФК Младост и завърши с резултат 3:3. Във втората среща ФК ВЕКТА разгроми местния отбор на Приморско с резултат 7:1, като национала Ивайло Петров отбеляза пет гола. Третият мач ФК ВЕКТА спечели служебно с 6:0 срещу ФК Ропотамо. В сблъсък на полуфинала ФК ВЕКТА отстрани втория отбор на шампиона на България ФК Младост след продължения с 2:1. На финала ФК ВЕКТА загуби след много оспорвана и драматична среща с отбора на ФК Бургас с резултат 4:3. Отборът на ФК ВЕКТА бе изпратен с бурни аплодисменти от публиката в гр.Приморско и бе поканен лично от кмета на града на следващия турнир.