Новини

Новини

U17 ВЕКТА 2 : 1 Видима Раковски

3.9.2014 г. 13:07:00 ч.
ФК Векта победи на своят стадион ПФК Видима Раковски с 2:1 в мач от първенството на елитната юношеска група U 17.
На много тежкия терен черно-белите показаха, че са на път да си вземат поука от представянето си в последните два мача.
Головете за победителите отбеляза Ерик Смилянов , a гостите откриха резултата с нещастен наш автогол.

19.11.2011 г. 16:08:18 ч.
В мач от 11-тия кръг отборът на ВЕКТА победи безпроблемно Марица Пд. Головете за гостите отбелязаха Георгиев, Стефанов, Петров, Иванов, Михалев и Райков
U17 ВЕКТА : Славия - 1 : 1
16.11.2011 г. 16:18:02 ч.
След много груба игра и явно подпиране на отбора на Славия от страна на главния съдия, мачът завърши 1 на 1 след хубав гол с глава на Петър Марчоков.
Жребият за четвърт финала за Купата на България изпрати ВЕКТА 96 във Варна. Срещата с Черно море ще е на 23 ноември от 10.30ч. Успех на момчетата.
U17  ВЕКТА : ЧЕРНОМОРЕЦ - 0:1
U17 ВЕКТА : ЧЕРНОМОРЕЦ - 0:1
12.11.2011 г. 18:00:05 ч.
След много мъжка игра домакините отстъпиха на Черноморец с 0 на 1. Резултатът бе закономерен, тъй като някои от основните състезатели на ВЕКТА играха с невъзстановени контузии.
ВЕКТА 96 : БОТЕВ 96 - 1:0
12.11.2011 г. 14:46:00 ч.
ВЕКТА 96 за пореден път победи Ботев. Христо Димитров отбеляза гола след прекрасно изпълнение на ъглов удар. Мачът беше двуостър с отвратително през второто полувреме съдийство в полза на гостите. За отбелязване са пропуснатата дузпа от страна на гостите, свирена след симулативно падане в наказателното поле, греда в тяхна полза, както и пропуснатото сто процентово положение на капитана на ВЕКТА Александър Димитров. Мачът ще бъде спечелен и служебно от ВЕКТА поради участието на състезател на гостите с червен картон от предишната среща.
На осмина финал за Купата на България ВЕКТА 96 отстрани Локомотив Пд като гост на Лаута след много по-добра игра и голове на Георги Иванов-Гонзо и Александър Димитров. Голът на капитана Димитров дойде след прекрасно изпълнен пряк свободен удар.
U17 - ЦСКА : ВЕКТА - 1:2
5.11.2011 г. 17:09:46 ч.
На приличащия повече на нива терен в с. Мировяне, ВЕКТА надигра тотално ЦСКА и се поздрави с победа след голове на Виолин Топалов и Заприн Симонов. За отбелязване е и грубата игра на домакините и липсата на феърплей при отбелязване на техния гол.
ВЕКТА 96 : Раковски - 0 : 8
5.11.2011 г. 17:03:24 ч.
ФК ВЕКТА 96 вкара 8 гола на домакините от Раковски макар цялото второ полувреме да игра с човек по-малко заради червен картон. Георги Иванов отбеляза 3 гола. С по два се разписаха Александър Димитров и Калин Петров. Едно е попадението на Михалев.
ВЕКТА 96 : Локомотив Пд-  0:0
ВЕКТА 96 : Локомотив Пд- 0:0
29.10.2011 г. 13:55:47 ч.
След многобройни пропуски, предимно от страна на домакините, мачът между отборите на ВЕКТА и Локомотив Пд, игран на стадион ВЕКТА, завърши 0 : 0
Юношите на ВЕКТА, родени 1991 разгромиха Спартак С 94 с 5:0, малко преди това родените 1995 направиха равен с Локомотив 1994 на Лаута, а в неделя деца...