Новини

Новини

U17 ВЕКТА : Ботев - 2 : 1

13.5.2012 г. 23:37:58
ВЕКТА 95 победи заслужено връстниците си от Ботев с 2 на 1 като почти през цялото време диктуваха играта. Головете отбелязаха Виолин Топалов и Александър Димитров. Гостите изравниха след заслужена дузпа.
Снимки от срещата може да видите в Галерия.

Коментара (0) Добави Коментар Добави Коментар
Име

Коментар
Captcha
Въведете кода от картинката
В първата за сезона контролна среща ФК ВЕКТА 1995 надвиха ФК Марица с 4 : 1. В последното от трите времена се включиха децата, родени 1996г
Двама от юношите на ФК ВЕКТА преминаха в дублиращи отбори от А група. Вратарят Стефано Кунчев ще пази в Локомотив Пловдив, а Иван Коконов премина в Сливен.
Двете формации на ФК ВЕКТА, юноши и деца, родени 1995, заминаха 10 дни на летен подготвителен лагер в Смолян
Юношите на ФК ВЕКТА родени 1991 взеха бронзови медали на Републиканското първенство. Въпреки добрата игра, липсата на късмет, непризнатия редовен гол при 1 : 0 и пропуснатите 4 чисти положения оформиха крайния резултат 4 : 1 . Голът за гостите отбеляза Милен Ваклинов.
След много оспорван и динамичен мач на стадион Векта, с лек привес Нафтекс заслужено победиха с 0 : 1. Шансът за реванш на юношите на Векта е в събота от 18.00 часа
Жребият среща ВЕКТА с Нафтекс на полуфинала за републиканското първенство. Черно-белите са домакини на 01.07.2007 /вторник/ от 18.00ч на стадион ВЕКТА
ФК ВЕКТА се класира за полуфинала след резонна победа над ПФК Славия на стадион Векта. Още в първите минути Вехов реализира първия гол, а след няколко пропуснати положения, Коконов отбеляза за крайното 2 : 0. Жребият за полуфиналите се тегли в четвъртък.
След много добра игра на ФК ВЕКТА и няколко пропуснати положения, резултатът в София остана 0 : 0. Очакваме следващия четвъртфинален мач в Пловдив на 24 юни от 18.00ч на стадион ВЕКТА
ФК ВЕКТА отстрани ФК Видима Раковски - Севлиево след загуба с 1 : 0. Срещите от четвъртфиналите срещу ФК Славия са на 20.06.2008 в София и 24.06.2008 в Пловдив
3 : 1 - ФК ВЕКТА : ФК Видима Раковски - Севлиево
В първия осминафинал от Републиканското първонство за юноши, ФК ВЕКТА надви с 3 : 1 ФК Видима Раковски - Севлиево, след голове на Иван Коконов /2/ и Атанас Трендафилов. Снимки от мача можете да разгледате в галерията на сайта.