Новини

Новини

Републиканско първенство 99 - Славия 1:1 ВЕКТА

7.6.2014 г. 10:06:00 ч.
С равенство завърши равностойната и здрава игра между първите отбори на Пловдив и София. Освен по един гол двата тима имат и по една пропусната дузпа. Точен за ВЕКТА бе Иван Тилев. Успех на момчетата на реванша!!!
Коментара (0) Добави Коментар Добави Коментар
Име

Коментар
Captcha
Въведете кода от картинката
ФК ВЕКТА-набор 95 победи ФК МАРИЦА с 2:0 на контролна среща на 07.03.2007. Головете отбелязаха Йордан Ламбов в 10-тата и Светослав Динчев в последната минута на срещата.
Представителният отбор по футзал завърши на четвърто място в първата фаза на държавното първенство на българия по футзал и предстои да изиграе четвърт финален плейоф.
Турнир Приморско
3.3.2007 г. 18:42:00 ч.
От 2 до 4 март 2007г. в гр.Приморско се проведе турнир по футзал за купата на кмета на града по случай националния празник на България 3-ти март. В надпреварата взеха участие осем отбора – ФК ВЕКТА – Пловдив, шампиона на България ФК Младост – София - с два отбора, ФК Миринекс – Русе, ФК Ропотамо – Приморско, също с два отбора, ФК Бургас – Бургас и ФК Приморско – Приморско. Отборите бяха разделени на две групи по четири отбора. Отборът на ФК ВЕКТА - Пловдив, воден от играещия президент Петър Никленов се класира на призовото II- ро място. В първата среща на турнира ФК ВЕКТА срещна шампиона на България ФК Младост и завърши с резултат 3:3. Във втората среща ФК ВЕКТА разгроми местния отбор на Приморско с резултат 7:1, като национала Ивайло Петров отбеляза пет гола. Третият мач ФК ВЕКТА спечели служебно с 6:0 срещу ФК Ропотамо. В сблъсък на полуфинала ФК ВЕКТА отстрани втория отбор на шампиона на България ФК Младост след продължения с 2:1. На финала ФК ВЕКТА загуби след много оспорвана и драматична среща с отбора на ФК Бургас с резултат 4:3. Отборът на ФК ВЕКТА бе изпратен с бурни аплодисменти от публиката в гр.Приморско и бе поканен лично от кмета на града на следващия турнир.